Opis szczegółowy
Niepowtarzalna kompozycja starannie dobranych składników z troską o środowisko . Gęsty, kremowy o pełnym, bogatym smaku i idealnej majonezowej konsystencji, bez zbędnych dodatków, w zgodzie z wartościami, które pielęgnujesz. Produkt BEZGLUTENOWY i BEZ wszelkich barwników, wzmacniaczy smaku i substancji konserwujących. Źródło Omega-3. Świetnie sprawdzi się jako baza do wszelkich sosów oraz idealny dodatek do sałatek.
Parametry produktu
| Pojemność | 390 ml |
| Składniki | Olej rzepakowy 73%, woda, ocet spirytusowy, cukier, skrobia modyfikowana, musztarda (ocet spirytusowy, gorczyca, sól), sól, sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego, aromaty, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa edta. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 370 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Develey Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Batalionu Platerówek 3 Kod pocztowy i miasto: 03-308 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 633 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2606 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 68 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwasy Omega 3 | 4,5 g/100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |