Podravka Ajvar Łagodny - Pasta Warzywna z Papryki Bakłażanów Ajwar 350 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 571477_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ajvar jest aromatyczną, bardzo smaczną pastą warzywną, sporządzoną na bazie papryki, z dodatkiem bakłażanów, oleju i przypraw.
Jest częstym dodatkiem do wielu potraw, przede wszystkim stosowany jako produkt gotowy do podania na stół tzn. bez dodatkowego przygotowania, podgrzewania czy gotowania, aczkolwiek pomysłowa Pani domu jedną lub dwiema łyżeczkami Ajvaru uszlachetnić może każdy sos, zupę lub inną potrawę
Parametry produktu
| Rodzaj sosu | Łagodny |
|---|---|
| Smak | Lekki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Przeznaczenie | Do grilla |
| Składniki | Papryka (73%), bakłażany (12%), ocet, olej słonecznikowy, koncentrat pomidorowy (3%), sól kuchenna, cukier, ostra papryka, przyprawy. |
| Zawartość netto | 350 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 65 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | 10 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 350 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: