Develey Ketchup premium pikantny 300g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 997_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
232 g pomidorów na 100 g ketchupu, z dodatkiem cukru trzcinowego, produkt bezglutenowy i odpowiedni dla wegan, bez dodatku: substancji zagęszczających, substancji konserwujących, substancji wzmacniających smak oraz innych dodatków "E"
Parametry produktu
| Składniki | Przecier pomidorowy 70%, nierafinowany cukier trzcinowy 18%, ocet spirytusowy, sól kamienna, chili, aromaty. |
|---|---|
| Rodzaj | Pikantny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Develey Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Batalionu Platerówek 3 Kod pocztowy i miasto: 03-308 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 143 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 123 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 523 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 23 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Potas | 500 mg/100g |
|---|---|
| Potas (%RWS) | 25 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: