Mutti Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano 400g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 785736_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Gotowy sos pomidorowy na bazie Pulpy Mutti z dodatkiem prawdziwego sera Parmigiano Reggiano. Typowe dla włoskiej kuchni połączenie prostych składników najwyżej jakości i intensywnego smaku pomidorów w łatwej i przystępnej postaci, to rozwiązanie idealne dla każdego, kto szuka bezkompromisowej jakości Mutti oraz wygody i oszczędności czasu. Sosy Mutti są wolne od GMO i nie zawierają żadnych sztucznych dodatków. Sprawdź, jak autentyczny, aksamitny smak pomidorów z dodatkiem Parmigiano Reggiano sprawi, że niepowtarzalny klimat słonecznej Parmy zawita do Twojego domu.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | 400 ml |
| Smak | Pomidorowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Przeznaczenie | Dodatek do podgrzania |
| Składniki | pulpa pomidorowa 80%, koncentrat pomidorowy 7%, marchew, ser, (mleko, sól, podpuszczka) Parmigiano Reggiano CHNP* 4%, oliwa z oliwek, szalotka, sól, cukier, aromat, czarny pieprz |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 23 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,68 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 66 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 276 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: