Deser gruszka-jabłko od 5 miesiąca BIO 190 g MNIAM
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249971448
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności występującego sodu. Zawartość cukru wynika z wystepujących cukrów. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla niemowląt i dla małych dzieci.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej.Chronić przed wilgocią. mrozem i bezpośrednim działaniem promi
Składniki
woda pitna, przecier z gruszki* 32%, przecier z jabłka* 25,5%, mąka z ryżu pełnoziarnistego*, koncentrat soku jabłkowego*, koncentrat cytryny* *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 223/53 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.12 g |
| Węglowodany | 13.71 g |
| Cukry | 6.25 g |
| Błonnik | 1.98 g |
| Białko | 0.7 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: