Przecier jabłko- gruszka z owsem BIO 100 g Świnka Peppa
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital9120111880481
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny przecier dla dzieci jabłko- gruszka z dodatkiem pełnoziarnistej mąki owsianej. Bez dodatku cukru. Zawiera występujące cukry.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
przecier jabłkowy* 52%, przecier z gruszki* 45%, pełnoziarnista mąka OWSIANA* 3%. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 259/31 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 13 g |
| Cukry | 10.5 g |
| Białko | 0.7 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: