Delikat Przyprawa do mięs Knorr 0,6kg
Wystaw opinię o produkcie
- Zawiera kompozycję 10-ciu starannie dobranych ziół, przypraw i warzyw nadających mięsu wyjątkowy smak i rumiany kolor.
- Bogaty skład: papryka, cebula, czosnek, natka pietruszki, rozmaryn, pieprz czarny, oregano, tymianek, gałka muszkatołowa, majeranek.
- Świetnie nadaje się do bezpośredniego przyprawiania mięs i warzyw przed smażeniem i grillowaniem, jak również do marynowania..
- Zapewnia zawsze tę samą jakość zamarynowania.
- Nie przypala się podczas obróbki termicznej.
- Wysoka wydajność: Około 260 porcji mięsa z jednego opakowania.
- Łatwe dozowanie: Doskonałe w użyciu dzięki wygodnej posypywaczce.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 448268
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
- Zawiera kompozycję 10-ciu starannie dobranych ziół, przypraw i warzyw nadających mięsu wyjątkowy smak i rumiany kolor.
- Bogaty skład: papryka, cebula, czosnek, natka pietruszki, rozmaryn, pieprz czarny, oregano, tymianek, gałka muszkatołowa, majeranek.
- Świetnie nadaje się do bezpośredniego przyprawiania mięs i warzyw przed smażeniem i grillowaniem, jak również do marynowania..
- Zapewnia zawsze tę samą jakość zamarynowania.
- Nie przypala się podczas obróbki termicznej.
- Wysoka wydajność: Około 260 porcji mięsa z jednego opakowania.
- Łatwe dozowanie: Doskonałe w użyciu dzięki wygodnej posypywaczce.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Cebula, Czosnek, Gałka muszkatołowa, Majeranek, Oregano, Papryka ostra, Papryka słodka, Pieprz czarny, Pietruszka, Rozmaryn, Tymianek |
| Przeznaczenie | Mieszanka przypraw do mięs (kurczak, wieprzowina lub wołowina) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Zawartość netto | 600 g |
| Składniki | Sól, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), mąka pszenna semolina¹, papryka mielona (8%) (słodka, ostra), mąka pszenna¹, cebula w proszku¹ (3%), aromaty, zioła 2% (natka pietruszki¹, rozmaryn¹, oregano¹, tymianek¹, majeranek), ekstrakt drożdżowy, olej palmowy, czosnek w proszku (0,8%), barwnik (karmel amoniakalny), gałka muszkatołowa, skrobia ziemniaczana, pieprz czarny. może zawierać gorczycę, jaja, mleko, seler, soję i inne zboża zawierające gluten. ¹z upraw zrównoważonych. bez konserwantów. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,69 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-09-20 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-818616 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | - Mięso posyp równomiernie przyprawą w ilości według uznania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 252 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1034 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 34,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: