Delikat Przyprawa do drobiu Knorr 0,6kg
Wystaw opinię o produkcie
- Zawiera precyzyjnie dobraną kompozycję 15-stu ziół, przypraw i warzyw idealną do przyprawiania dań z drobiu: papryka, curry, kolendra, kurkuma, nasiona kopru, kmin, pieprz czarny, kozieradka, pieprz cayenne, kardamon, gorczyca, cebula, czosnek, majeranek, seler, tymianek, natka pietruszki, liść laurowy, imbir.
- Świetnie nadaje się do bezpośredniego przyprawiania mięs i warzyw przed smażeniem lub grillowaniem, jak również do marynowania.
- Zapewnia zawsze tę samą jakość zamarynowania.
- Nie przypala się podczas obróbki termicznej.
- Wysoka wydajność: Około 260 porcji mięsa z jednego opakowania.
- Łatwe dozowanie: doskonałe w użyciu dzięki wygodnej posypywaczce.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 75205
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
- Zawiera precyzyjnie dobraną kompozycję 15-stu ziół, przypraw i warzyw idealną do przyprawiania dań z drobiu: papryka, curry, kolendra, kurkuma, nasiona kopru, kmin, pieprz czarny, kozieradka, pieprz cayenne, kardamon, gorczyca, cebula, czosnek, majeranek, seler, tymianek, natka pietruszki, liść laurowy, imbir.
- Świetnie nadaje się do bezpośredniego przyprawiania mięs i warzyw przed smażeniem lub grillowaniem, jak również do marynowania
- Zapewnia zawsze tę samą jakość zamarynowania.
- Nie przypala się podczas obróbki termicznej.
- Wysoka wydajność: Około 260 porcji mięsa z jednego opakowania.
- Łatwe dozowanie: doskonałe w użyciu dzięki wygodnej posypywaczce.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Cebula, Curry, Czosnek, Gorczyca, Kardamon, Kminek, Kolendra, Koperek, Kozieradka, Kurkuma, Liść laurowy, Majeranek, Papryka słodka, Pieprz czarny, Pietruszka, Sól, Tymianek |
| Przeznaczenie | mieszanka przypraw do drobiu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Zawartość netto | 600 g |
| Składniki | Sól, papryka słodka mielona (15%), wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), maltodekstryna, cebula¹(6%), mąka pszenna¹, czosnek w proszku (3%), majeranek (3%), korzeń selera w proszku¹, pieprz czarny, curry 2,5% (kolendra, kurkuma, nasiona kopru włoskiego, kmin, pieprz czarny, nasiona kozieradki, pieprz cayenne, kardamon, gorczyca), ekstrakt drożdżowy, tymianek¹, olej palmowy, natka pietruszki¹, liść laurowy w proszku¹, syrop karmelowy. może zawierać jaja, mleko, soję i inne zboża zawierające gluten. ¹z upraw zrównoważonych. bez konserwantów. bez barwników. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,69 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | - Mięso posyp równomiernie przyprawą w ilości według uznania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 216 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 905 kJ |
| Wielkość porcji | 145 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 36,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,1 g |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: