De cecco makaron Bombardoni rigati 500g
Wystaw opinię o produkcie
Włoski makaron najwyższej jakości, produkowany z najwyższej jakości pszenicy durum, bogatej w proteiny. proces suszenia makaronu w niskiej temperaturze pozwala zachować niezmienione wszystkie wartości odżywcze makaronu. Wszystkie formy makaronu są otrzymywane przy użyciu form z brązu, które zwiększają zdolność wchłaniania sosu (charakterystyczna chropowatość na powierzchni).
Bombardoni Rigati to typowy makaron z południowych Włoch, który jest bardzo popularny w Kalabrii i Sycylii. Ten makaron jest doskonały zarówno w przepisach na dania makaronowe z sosami pomidorowymi lub bogatymi mięsnymi, jak i do przygotowywania dań zapiekanych z nadzieniem mięsnym lub rybnym.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 774022
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Włoski makaron najwyższej jakości, produkowany z najwyższej jakości pszenicy durum, bogatej w proteiny. proces suszenia makaronu w niskiej temperaturze pozwala zachować niezmienione wszystkie wartości odżywcze makaronu. Wszystkie formy makaronu są otrzymywane przy użyciu form z brązu, które zwiększają zdolność wchłaniania sosu (charakterystyczna chropowatość na powierzchni).
Bombardoni Rigati to typowy makaron z południowych Włoch, który jest bardzo popularny w Kalabrii i Sycylii. Ten makaron jest doskonały zarówno w przepisach na dania makaronowe z sosami pomidorowymi lub bogatymi mięsnymi, jak i do przygotowywania dań zapiekanych z nadzieniem mięsnym lub rybnym.
Parametry produktu
| Typ | Z semoliny (durum) |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | mąka z pszenicy durum, woda. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Index Food & Wine sp. z o.o. Ulica i numer: Jana III Sobieskiego 98 Kod pocztowy i miasto: 62-030 Luboń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 351 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1490 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: