De Cecco makaron linguine 1 kg
Wystaw opinię o produkcie
Linguine to najbardziej znany rodzaj długich makaronów z Ligurii: przypominają mały, płaski, wąski makaron typu tagliatelle. To właśnie spłaszczony przekrój i lekko wypukły kształt tego makaronu sprawia, że ??idealnie nadaje się do zatrzymywania sosu i wydobywania różnorodnych smaków. Doskonale komponuje się w połączeniu z sosami na bazie świeżych pomidorów, warzyw i aromatycznych ziół prostymi, pikantnymi sosami przygotowanymi z oliwy z pierwszego tłoczenia, czosnku, czerwonej papryki, anchois i kaparów. Idealnie komponuje się także z sosami do owoców morza oraz do sosów „białych” przygotowywanych na bazie śmietanki, mascarpone, serów miękkich z dodatkiem przypraw takich jak szafran, chrzan, curry i imbir.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 420560
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Linguine to najbardziej znany rodzaj długich makaronów z Ligurii: przypominają mały, płaski, wąski makaron typu tagliatelle. To właśnie spłaszczony przekrój i lekko wypukły kształt tego makaronu sprawia, że idealnie nadaje się do zatrzymywania sosu i wydobywania różnorodnych smaków. Doskonale komponuje się w połączeniu z sosami na bazie świeżych pomidorów, warzyw i aromatycznych ziół prostymi, pikantnymi sosami przygotowanymi z oliwy z pierwszego tłoczenia, czosnku, czerwonej papryki, anchois i kaparów. Idealnie komponuje się także z sosami do owoców morza oraz do sosów „białych” przygotowywanych na bazie śmietanki, mascarpone, serów miękkich z dodatkiem przypraw takich jak szafran, chrzan, curry i imbir.
Parametry produktu
| Typ | Z semoliny (durum) |
|---|---|
| Rodzaj | Linguine |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Mąka z pszenicy durum, woda. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: jana iii sobieskiego 98 kod pocztowy i miasto: 62-030 luboń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 68 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 351 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1490 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: