'DORATO Rosso czerwone słodkie 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Jak przystało na prawdziwie włoskie czerwone wino, wspaniale podkreśli każdą najważniejszą chwilę w życiu. Włosi uwielbiają jego słodycz, sięgając po nie nawet bez wielkiej okazji.
Czerwone, słodkie wino musujące o wysokiej klarowności i wyjątkowym bukiecie. Wyprodukowane metodą podwójnej fermentacji.
Znakomite solo i do deserów. Najlepiej smakuje schłodzone.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 197381
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jak przystało na prawdziwie włoskie czerwone wino, wspaniale podkreśli każdą najważniejszą chwilę w życiu. Włosi uwielbiają jego słodycz, sięgając po nie nawet bez wielkiej okazji.
Czerwone, słodkie wino musujące o wysokiej klarowności i wyjątkowym bukiecie. Wyprodukowane metodą podwójnej fermentacji.
Znakomite solo i do deserów. Najlepiej smakuje schłodzone.
Parametry produktu
| Rodzaj | Owocowe |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Charakter | Słodki (Doux, Sweet) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 10,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,37 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Polska |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: