'Wino musujące Dorato białe słodkie 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Dorato to wino wyprodukowane z dbałością o najwyższą jakość. Przy jego produkcji dbamy zarówno o dobór najlepszych składników jak i kontrolę procesu fermentacji. Klarowność i wyjątkowy bukiet docenisz degustując schłodzone do temperatury 8°C
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 123857
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dorato to wino wyprodukowane z dbałością o najwyższą jakość. Przy jego produkcji dbamy zarówno o dobór najlepszych składników jak i kontrolę procesu fermentacji. Klarowność i wyjątkowy bukiet docenisz degustując schłodzone do temperatury 8°C
Parametry produktu
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Charakter | Słodki (Doux, Sweet) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 10 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,37 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Polska |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: