DELI Q Cheddar Irlandzkie Piwo Porter 170g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 177462-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyrazisty smak cheddara i delikatna słodycz ciemnego piwa. Zmieszanie jasnego sera z ciemnym Porterem nadało mu zjawiskowego, marmurkowego efektu. Jest serem półtwardym i łatwo się kroi. Podczas procesu produkcji zyskuje głęboki smak i aromat. Niejeden smakosz nie będzie mógł mu się oprzeć. Doskonale smakuje jako przekąska.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Cheddar |
| Forma | W kawałku |
| Smak | Smakowy, Wyrazisty, Łagodny |
| Składniki | Ser cheddar 97 % (pasteryzowane mleko, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna), irlandzkie piwo porter (zawiera jęczmień) 1,5 %, barwnik: karmel; aromat. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Zawartość netto | 170 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 245 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 404 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1675 kJ |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: