Arla Havarti Matured plastry 150g X14
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 148208-N_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ser Havarti Matured 150g
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Havarti |
| Forma | W plastrach |
| Składniki | mleko pasteryzowane, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, enzym koagulujący :podpuszczka mikrobiologiczna |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| ChOG - Chronione Oznaczenie Geograficzne | 1 |
| ChOG - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2026-05-08 |
| ChOG - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | DK/PGI/0005/00831 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 85 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 341 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1416 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 769 mg/100g |
|---|---|
| Witamina B12 | 1,38 μg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: