Opis szczegółowy
Dobroński to doskonały klasyczny cydr. Niepowtarzalny smak zawdzięcza szczegółowo opracowanej i starannie strzeżonej recepturze. Kusi przyjemnym smakiem przywodzącym klimat sadów pachnących dojrzałymi jabłkami. Najlepiej smakuje lekko schłodzony.
Parametry produktu
| Zawartość alkoholu | 4,5 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Drób, Makarony, Owoce morza, Przystawki, Ryby, Sałatki, Sery, Sery pleśniowe, Wędliny, Drinki, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: JNT Group S.A Sp.K
Ulica i numer: Sienkiewicza 68
Kod pocztowy i miasto: 95-082 Dobroń PL |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
| Wielkość porcji | 150 ml |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera siarczyny | Tak |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |