Cubetti di pancetta dolce 2x75 g Galbani
Wystaw opinię o produkcie
Smaczny, wysokiej jakości i wszechstronny produkt, idealny do stosowania w makaronach, zupach, sałatkach i pizzę. Doskonały do ??wzbogacenia Twoich przepisów o delikatny smak i chrupiącą konsystencję.
Dwie rozłączne tacki. Format: 150g (2x75G)
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 669540
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Kostki |
| Składniki | Mięso wieprzowe, sól, przyprawy, przeciwutleniacz: e 301, konserwant: e 250 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: