Boczek wędzony porcja 250 g Kaminiarz
Wystaw opinię o produkcie
Produkt mięsny - wędzonka z mięsa wieprzowego (Pochodzenie mięsa: Unia Europejska) ze skórą, bez żeber, z mostkiem miękkim, peklowana, wędzona ciepłym dymem, z dodatkiem wody. Produkt w porcjach, pakowany próżniowo. Boczek ten wzbogaci walory smakowe i zapachowe każdej potrawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 727647
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Składniki | boczek wieprzowy (91%), woda, sól, glukoza, przeciwutleniacz: E 301; stabilizator: E 331; substancja konserwująca: E 250. Produkt może zawierać: soję, jaja, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakład Mięsno-Wędliniarski KAMINIARZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.Ulica i numer: Leszczyńska 28Kod pocztowy i miasto: 64-115 Święciechowa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: