'Copper Dog Blended Whisky 40% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 546030_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Copper Dog to mieszanka ośmiu whisky typu single malt z różnych destylarnii. Pochodzi ze szkockiego regionu Speyside, który jest zlokalizowany wokół rzeki Spey. Speyside jest największym regionem produkcji whiskey na świecie (70% szkockiej whiskey na świecie pochodzi właśnie stąd). Produkowany jest we współpracy z pubem o tej samej nazwie, który znajduje się w hotelu Craigellachie.
Charakteryzuje się owocowym aromatem, nutami miodu, wanilii oraz cynamonu. W smaku jest świeża i wyrazista, słodkawo-owocowa z delikatnym korzennym finiszem.
Pomysl stworzenia Copper Dog zrodzil sie w hotelu Craigellachie, który mieści się w centrum Speyside.
Wybudowny w 1893 był miejscem często odwiedzanym przez lokalnch pracowników destylarni i podróżników, którzy opowiadali swoje opowieści, włączając w to ich copper dogs. Zainspirowany tymi historiami Hotel zaczerpnął nazwę Copper Dog oraz stworzył whisky o tej samej nazwie.
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wielka Brytania |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Diageo Polska SP. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 31 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Copper Dog to whisky typu blend malt, stworzona z 8 single malt'ów z okręgu Speyside. Charakteryzuje się owocowym aromatem, nutami miodu, wanilii oraz cynamonu. W smaku jest słodkawo-owocowa, ze średnim finiszem |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: