'Armagnac Sempe VS 40% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 344614_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kolor: Jasno miedziany.
Zapach: Bardzo świeży i kwiatowy.
Smak: Intensywny i potężnie wypełniający usta owocowością.
Finisz: Delikatny.
Opis:
Sempe jest jednym z największych i najpopularniejszych wytwórców Armaniaków na świecie. Jego miejsce plasuję się od wielu lat w pierwszej piątce najlepszych producentów tego szlachetnego trunku. Do tworzenia tej podstawowej edycji wykorzystywane są eau-de-vie z terenów Bas-Armagnac i Tenerez, w wieku od 2 do 4 lat.
Parametry produktu
| Rodzaj | Armagnac |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak - ogólnie | Korzenny |
| Smak | Kwiatowy |
| Serwowanie | Aperitif |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pinot sp. z o.o. sp komandytowa ulica i numer: traugutta 5 kod pocztowy i miasto: 90-106 łódz pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Sempé armagnac jest produkowany ze starannie wyselekcjonowanych białych odmian winorośli, uprawianych w najlepszych winnicach w armagnac. jest destylowany w miedzianych alembikach, a następnie leżakowany w ręcznie wykonanych beczkach z najlepszego francuskiego dębu. beczki leżakują w piwnicach, w których armaniak powoli dojrzewa zyskując bukiet i finezję. klarowny, bursztynowy kolor ze złotymi refleksami. zrównoważony smak suszonych owoców przeplata się z korzennym, dębowym aromatem. przyjemnie długi i doskonale gładki finisz |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: