Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO 250 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249976252
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Rozkoszuj się smakiem natury z naszymi orkiszowymi ciastkami pełnoziarnistymi z kawałkami czekolady BIO. Delikatnie kruche i bogate w smaku, ciastka Eko-Wital to doskonała przekąska dla miłośników zdrowej i pysznej żywności.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka ORKISZOWA* 55%, olej słonecznikowy* 16%, cukier trzcinowy*, chipsy czekoladowe* 13,8% (cukier trzcinowy*, masa kakaowa*, masło kakaowe*. Emulgator: lecytyna słonecznikowa*), syrop ryżowy*, sok z cytryny*, substancje spulchniające: węglan sodu, węglan amonu, sól. *Pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
JAJA,MLEKO,ORZECHY,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2057/491 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.8 g |
| Węglowodany | 65 g |
| Cukry | 24 g |
| Białko | 7.2 g |
| Sól | 0.55 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: