Chrzan staropolski 190g Motyl
Wystaw opinię o produkcie
W Polsce bez chrzanu jak bez ręki, prawda drodzy Państwo? Widział kto porządne śniadanie wielkanocne bez niego? Tak, tak, ale też już od XII wieku jest z nami i urozmaica potrawy z mięs, ryb i jaj. Ten niepozorny korzeń ma w sobie prawdziwe bogactwo natury - zawiera mnóstwo witamin i minerałów. Motylowe chrzany są doskonałe (potwierdzone medalami!) tarty jest ostry, prezentuje całą prawdziwą moc chrzanu, która łzy wyciska z oczu. Śmietankowy łagodnieje, wspaniały do ryb. Krem chrzanowy, aksamitny, idealny dla delikatniejszych, zbyt wrażliwych podniebień.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 377435
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
W Polsce bez chrzanu jak bez ręki, prawda drodzy Państwo? Widział kto porządne śniadanie wielkanocne bez niego? Tak, tak, ale też już od XII wieku jest z nami i urozmaica potrawy z mięs, ryb i jaj. Ten niepozorny korzeń ma w sobie prawdziwe bogactwo natury - zawiera mnóstwo witamin i minerałów. Motylowe chrzany są doskonałe (potwierdzone medalami!) tarty jest ostry, prezentuje całą prawdziwą moc chrzanu, która łzy wyciska z oczu. Śmietankowy łagodnieje, wspaniały do ryb. Krem chrzanowy, aksamitny, idealny dla delikatniejszych, zbyt wrażliwych podniebień.
Parametry produktu
| Składniki | 62 % korzeń chrzanu tarty, woda, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, cukier, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (pirosiarczyn sodu), |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 190 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Motyl Spółka Jawna Ulica i numer: Łódzka 8 Kod pocztowy i miasto: 97-221 Rokiciny Kolonia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 190 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 136 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 567 kJ |
| Wielkość porcji | 190 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,94 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,6 g |
| Cukry | 8,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera siarczyny | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: