Chrzan luksusowy 180g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900242004796
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 580648
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dla wielbicieli ostrych wrażeń kulinarnych. Wyjątkowo mocny smak i aromat, aż 70% zawartości korzenia chrzanu. Doskonały dodatek do mięs pieczonych, kiełbas, wędlin, sosów i zup.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Składniki | korzeń chrzanu (70%), woda, cukier, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, sól, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, mleko w proszku odtłuszczone, substancja zagęszczająca - guma guar, przeciwutleniacz - pirosiarczyn sodu. |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wytwórcza spółdzielnia pracy społem ulica i numer: mielczarskiego 93-95 kod pocztowy i miasto: 25-726 kielce pl |
| Krótki opis marketingowy | Chrzan luksusowy 180g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 169 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 103 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 432 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,65 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: