Opis szczegółowy
Pyszne paluszki serowe dla dzieci + wspaniała zabawa w jednym!
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Typ sera | Włoski |
| Smak | |
| Składniki | Mleko, sól, podpuszczka, regulator kwasowości, kwas cytrynowy. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 84 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 294 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 307 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1274 kJ |
| Wielkość porcji | 21 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 400 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 50 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |