Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 555085-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
100% mleko owcze z Francji. Świeży ser do smarowania. Delikatny, pełen słodyczy. Piramidka 150g w owijce z polskimi napisami.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Owcze |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | |
| Składniki | Mleko owcze |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Laiteries H.Triballat Ulica i numer: PETEREAU 0 Kod pocztowy i miasto: 18220 Rians FR |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 154 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 640 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: