Castello Serek Kremowy Dekorowany Pomidory i Bazylia 125 g
Wystaw opinię o produkcie
Castello Pomidory i Bazylia 125g:
Aromatyczny, śródziemnomorski smak suszonych pomidorów i bazylii w zaskakującej formie serka dekorowanego.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 688122
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Castello Pomidory i Bazylia 125g:
Aromatyczny, śródziemnomorski smak suszonych pomidorów i bazylii w zaskakującej formie serka dekorowanego.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Miękki |
| Smak | Z dodatkami |
| Składniki | Składniki: mleko pasteryzowane, śmietanka (z mleka, woda, pomidor 4,4%, koncentrat pomidorowy, sól, żelatyna, białka mleka, bazylia 0,5%, cukier, oregano, skrobia kukurydziana woskowa, stabilizator: mączka chleba świętojańskiego, substancja konserwująca: kwas sorbowy, olej rzepakowy, czarny pieprz, kultury bakterii kwasu mlekowego. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1199 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 290 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: