'Browar Amber piwo Złote Lwy butelka bezzwrotna 500 ml X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 474661_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Tak smakuje prawdziwy lager. Warzony metodą niezmienną od stuleci. Jego wspaniały smak łączy ludzi. Jak nakazuje starogdański zwyczaj, przy kuflu piwa wszyscy stają się sobie równi.
Piwo Złote Lwy powstaje metodą, niezmienną od stuleci. W procesie warzenia wykorzystywany jest jedynie najwyższej jakości słód jęczmienny, selekcjonowany chmiel i woda z własnego ujęcia. Dzięki temu Złote Lwy charakteryzują się wspaniałym bukietem piwnych aromatów, złotą, mieniącą się barwą, niezwykle pełnym, wykształconym smakiem o wyraźnych nutach goryczkowo – słodowych oraz długo utrzymującą się pianą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne, Lager, Pełne, Pilzner (Pils) |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 5,6 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Skład | woda z własnych ujęć, słody jęczmienne, chmiel aromatyczny i goryczkowy, drożdże z własnej stacji propagacji |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: browar amber spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: gregorkiewicza 1 kod pocztowy i miasto: 83-050 bielkówko pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: