Żywiec Malinaż & Nuta Trawy Cytrynowej 0% 500 ml butelka zwrotna X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 867745_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Żywiec Malinaż & Nuta Trawy Cytrynowej Piwo bezalkoholowe
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | Malinowy |
| Zawartość alkoholu | 0,0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda, soki z zageszczonych soków: jabłkowy (14,9 %), cytrynowy (2,7 %), pomarańczowy (1,9 %), z limetki (0,4 %), malinowy (0,1 %), słód jęczmienny, cukier, koncentrat soku z czarnej marchwi, ekstrakt z cytryny, aromat, ekstrakt z kolendry, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), ekstrakt trawy cytrynowej, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe ze stewii), stabilizator (maczka chleba świętojańskiego), dwutlenek węgla, ekstrakt z chmielu. |
| Wysokość kaucji | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa żywiec sp. z o.o. ulica i numer: browarna 88 kod pocztowy i miasto: 34-300 żywiec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 85 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: