Bree Free aromatyzowany napój czerwony 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 138274
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
BREE Free czerwone powstało w wyniku procesu dealkoholizacji próżniowej, podczas którego wino czerwone ulega odalkoholizowaniu, utrzymując przy tym doskonały aromat. Podawać do czerwonego mięsa, dziczyzny, ostrych serów. Serwować w temperaturze 14-16 St.C.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Smak - ogólnie | Słodki |
| Smak | Słodki |
| Serwowanie | Dziczyzna, Mięso czerwone, Sery |
| Colour of Wine | RED |
| Origin of Wine | GERMANY - UNCLASSIFIED |
| Sweetness of Still Wine | SWEET |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pmp wino serwis sp. z o.o. ulica i numer: kilińskiego 1 kod pocztowy i miasto: 47-303 krapkowice pl |
| Składniki | 97% odalkoholizowane wino czerwone, regulator kwasowości: kwas winowy i/lub kwas jabłkowy i/lub kwas cytrynowy, cukier, aromaty, przeciwutleniacz: siarczyny |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 24 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 100 kJ |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera siarczyny | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: