Monte Santi Frizzante Watermelon Moscato 0% 0,75l
Wystaw opinię o produkcie
Napój bezalkoholowy aromatyzowany, gazowany.
Idealnie smakuje podany w temperaturze 6-10'.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 825281
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Szczep | Wieloszczepowe |
| Rodzaj | Owocowe |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Polska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 6 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: JNT Group S.A Sp.KUlica i numer: Sienkiewicza 68Kod pocztowy i miasto: 95-082 Dobroń PL |
| Krótki opis marketingowy | Napój bezalkoholowy aromatyzowany, gazowany. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: