Bracia Sadownicy sok tłoczony 250 ml jabłko
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5905669653398
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 601337
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
mętny, słodki, sok tłoczony z polskich jabłek. Dzięki tłoczeniu na zimno sok zachowuje cenne wartości odżywcze zawarte w miąższu owoców. Dzięki lekkiej pasteryzacji produkt zachowuje walory smakowe świeżych owoców.
Parametry produktu
| Pojemność | 250 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Składniki | Sok tłoczony z jabłek, witamina C. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bracia Sadownicy SP. Z O.O. Ulica i numer: Śmiłowice 14 Kod pocztowy i miasto: 87-850 Choceń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 187 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 6 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 7,5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: