Bracia Sadownicy sok tłoczony 250 ml jabłko-marchew
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5905669653459
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 2402
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
mętny, słodki, sok tłoczony z polskich jabłek. Dzięki tłoczeniu na zimno sok zachowuje cenne wartości odżywcze zawarte
Parametry produktu
| Pojemność | 250 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Składniki | Soki tłoczone (z jabłek 75%, z marchewek 25%), witamina C. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bracia Sadownicy SP. Z O.O. Ulica i numer: Śmiłowice 14 Kod pocztowy i miasto: 87-850 Choceń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 193 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 6 mg/100ml |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: