Borjomi woda mineralna gazowana 500 ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 709982_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Na+: 1200-1700; Ca2+: 50-75; Mg2+: 35-55; HCO3-: 3000-4250; Cl-: 260-380 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Gruzja |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | Odwiert Nr 41, Borjomi, Gruzja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CD Partner Sp. z o.o.Ulica i numer: Botaniczna 10Kod pocztowy i miasto: 60-586 Poznań PL |
| Krótki opis marketingowy | gazowana woda mineralna pochodzenia wulkanicznego z Gruzji. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w miejscu wolnym od obcych zapachów. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Woda poddana procesowi usuwania składników nietrwałych, zatwierdzoną metodą adsorpcji. |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: