Bonduelle Kukurydza złocista z czerwoną fasolą 425ml
Wystaw opinię o produkcie
Kukurydza złocista z czerwoną fasolą to doskonały sposób na przyrządzenie pysznej i kolorowej sałatki lub pomysł na sycący, ciepły dodatek do obiadu. To także świetny składnik zapiekanek ryżowych oraz ciekawy pomysł na dodatek do pizzy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 688530
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kukurydza złocista z czerwoną fasolą to doskonały sposób na przyrządzenie pysznej i kolorowej sałatki lub pomysł na sycący, ciepły dodatek do obiadu. To także świetny składnik zapiekanek ryżowych oraz ciekawy pomysł na dodatek do pizzy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Fasola czerwona, Kukurydza |
| Zawartość netto | 340 g |
| Składniki | Mieszanka warzyw: kukurydza (67%), czerwona fasola (11%), woda, sól, antyoksydant:, kwas askorbinowy, sekwestrant: e385 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 285 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Węgry |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Technika utrwalenia | apertyzacja |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Pojemność | 425 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 86 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 362 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: