Bonduelle Kukurydza złocista 2x85g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 685836_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kukurydza Złocista Bonduelle to słodka (bez dodatku cukru) kukurydza o chrupiących, soczystych ziarnach w intensywnym żółtym kolorze. Kukurydza Bonduelle to idealny porcja na raz do twojej sałatki
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Kukurydza |
| Zawartość netto | 170 g |
| Składniki | Kukurydza, woda, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 140 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Węgry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Pojemność | 212 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 80 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 334 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: