BONDUELLE Cieciorka 2x80g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 685838_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cieciorka Bonduelle charakteryzuje się idealnym smakiem i chrupkością, pięknym kolorem oraz utrzymaniem wielu wartości odżywczych. Świetnie sprawdzi się jako składnik sałatek, dodatek do dania z mięsem, daniach kuchni indyjskiej, a także w daniach wegetariańskich i wegańskich.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 160 g |
| Składniki | Cieciorka, woda,sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 130 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Węgry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Pojemność | 212 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 120 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 502 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość soli | 0,43 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas foliowy (witamina B9) | 87,8 μg/100g |
|---|---|
| Kwas foliowy (%RWS) | 44 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: