Boczek wędzony plastry ok. 0,7 kg Kaminiarz
Wystaw opinię o produkcie
Produkt mięsny - wędzonka z mięsa wieprzowego (Pochodzenie mięsa: Unia Europejska) bez skóy, bez żeber, bez chrząstki, peklowana, wędzona z dodatkiem wody. produkt plasterkowany, pakowany w atmosferze ochronnej. Boczek ten wzbogaci walory smakowe i zapachowe każdej potrawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 447656
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Produkt mięsny - wędzonka z mięsa wieprzowego (Pochodzenie mięsa: Unia Europejska) bez skóy, bez żeber, bez chrząstki, peklowana, wędzona z dodatkiem wody. produkt plasterkowany, pakowany w atmosferze ochronnej. Boczek ten wzbogaci walory smakowe i zapachowe każdej potrawy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Surowe, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | boczek wieprzowy (91%), woda, sól, glukoza, przeciwutleniacz: E 301; stabilizator: E 331; substancja konserwująca: E 250. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,6 - 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakład Mięsno-Wędliniarski KAMINIARZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Ulica i numer: Leszczyńska 28 Kod pocztowy i miasto: 64-115 Święciechowa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 251 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1039 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: