Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 199599
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Produkt wieprzowy wyprodukowany z boczku wieprzowego bez skóry i bez kości, wędzony, krojony. Utrwalany termicznie w niskiej temperaturze. Produkt pakowany próżniowo.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Mięso wieprzowe 86% (ue), woda, tłuszcz wieprzowy, sól, syrop glukozowy, glukoza, przyprawy, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, rybonukleotydy disodowe; aromaty (w tym soja), stabilizatory: difosforany, trifosforany; przeciwutleniacz: askorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. może zawierać orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,9 - 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bell polska sp. z o.o. ulica i numer: mokra 11 kod pocztowy i miasto: 32-005 niepołomice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 284 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1175 kJ |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: