Bob Snail Roll Jabłko-Truskawka 30g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 393954
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cześć, jestem Bob – Ślimak, który przygotowuje zdrowe przekąski!
Poznaj moje pyszne, owocowe smakołyki w wygodnych i ciekawych formach: możesz je pić, gryźć, rozwijać i dodawać do potraw.
Miej je zawsze pod ręką – w szkole, w pracy, w podróży czy na spacerze.
Bez dodatku cukru, konserwantów i sztucznych barwników. 100% owoców!
Gotowi na owocową przygodę? Zapraszam!
Bob Snail Rollsy Jabłko Truskawka to przekąska w 100% zrobiona z owoców. W składzie znajdziecie tylko owoce — i nic więcej! Są uwielbiane przez dzieci i dorosłych – bo pysznie smakują, są zdrowe, mają ciekawy kształt i można je zawsze mieć przy sobie – w szkole, w pracy, w podróży i na spacerze. Podaruj sobie chwilę owocowej przyjemności i rozkoszuj się smakiem soczystych, letnich truskawek i jabłek.
● Czysty skład – 100% owoców
Rollsy Bob Snail mają w 100% naturalny skład. To tylko jabłka, truskawki — i nic więcej!
Przygotowane bez dodatku cukru, konserwantów, barwników i glutenu.
● Zabawny kształt
Rollsy Bob Snail można gryźć, rozwijać, zjadać całe na raz lub odgryzać po kawałku – wybór należy do Ciebie! Zabawny kształt ślimaka pobudza wyobraźnię, szczególnie wśród dzieci, które jeszcze chętniej po nie sięgają!
● Zdrowa przekąska na każdą okazję
Rollsy Bob Snail, dzięki wygodnemu opakowaniu, mieszczą się w plecaku, śniadaniówce, a nawet w kieszeni! Miej je zawsze pod ręką i wypróbuj jako szybką przekąskę – w szkole, pracy, podróży, na spacerze, przed lub po treningu.
● Odpowiednie dla wegan
Rollsy Bob Snail zawierają tylko owoce, dlatego są odpowiednie dla wegan.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 30 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Produkt o bardzo niskiej zawartości glutenu | 1 |
| Składniki | Jabłko - 80% truskawki - 20% |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bob snail polska sp. z o. o. ulica i numer: domaniewska 37/2.43 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 281 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 28 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1186 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 119 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 2,5 g |
| Zawartość błonnika | 13 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 52 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: