Bob Snail Choco Jabłko-Malina 30g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 343653
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cześć, jestem Bob – Ślimak, który przygotowuje zdrowe przekąski!
Poznaj moje pyszne, owocowe smakołyki w wygodnych i ciekawych formach: możesz je pić, gryźć, rozwijać i dodawać do potraw.
Miej je zawsze pod ręką – w szkole, w pracy, w podróży czy na spacerze.
Bez dodatku cukru, konserwantów i sztucznych barwników. 100% owoców!
Gotowi na owocową przygodę? Zapraszam!
Bob Snail Ciasteczka owocowe Jabłko Malina w ciemnej belgijskiej czekoladzie to prawdziwa gratka dla łasuchów! Jeśli szukasz zdrowej alternatywy dla tradycyjnych słodyczy, spróbuj pysznego połączenia owoców z prawdziwą belgijską czekoladą, bez dodatku cukru i sztucznych składników. Doskonałe jako dodatek do kawy, herbaty lub jako mała przyjemność w ciągu dnia. Przekonaj się, że zdrowe przekąski nie muszą być nudne!
● Naturalny skład
Ciasteczka powstały z wyselekcjonowanych owoców i zostały pokryte warstwą prawdziwej belgijskiej czekolady. Są słodzone naturalnym ekstraktem ze stewii i nie zawierają sztucznych dodatków. Cukru nie znajdziesz nawet w samej czekoladzie!
● Wyjątkowy smak
Ciasteczka łączą świeżość owoców z delikatnie wytrawną, gorzką czekoladą i idealnie komponują się z kawą lub herbatą.
● Alternatywa dla tradycyjnych słodyczy
Ciasteczka owocowe od Ślimaka Boba to doskonały wybór dla łasuchów, którzy dbają o zdrowie i chcą zmniejszyć ilość cukru w diecie.
● Wygodne opakowanie
Ciasteczka, dzięki wygodnemu opakowaniu, mieszczą się w plecaku, śniadaniówce, a nawet w kieszeni! Miej je zawsze pod ręką i wypróbuj jako szybką przekąskę – w szkole, pracy, podróży czy na spacerze.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 30 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Produkt o bardzo niskiej zawartości glutenu | 1 |
| Składniki | Nadzienie owocowe (77%): jabłko 61,6%, malina 15,4% ciemna czekolada (23%): masa kakaowa, błonnik pokarmowy (oligofruktoza), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna słonecznikowa, naturalny aromat waniliowy, substancja słodząca: ekstrakt stewii. czekolada: masa kakaowa minimum 70%. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bob snail polska sp. z o. o. ulica i numer: domaniewska 37/2.43 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 328 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 33 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1372 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 137 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość błonnika | 21 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 40 g |
| Zawartość węglowodanów | 44 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: