Blender ręczny Philips ProMix HR2543/90
Wystaw opinię o produkcie
Specjalny, falisty kształt osłonki zapobiega rozpryskiwaniu się składników podczas blendowania. Za pomocą niewielkiego rozdrabniacza możesz siekać zioła, orzechy, ser, czekoladę i cebulę. Solidna i ergonomiczna budowa zapewnia wygodę i łatwość użytkowania. Opracowana wspólnie z naukowcami z prestiżowego Uniwersytetu w Stuttgarcie technologia Philips ProMix to unikalna technologia wykorzystująca trójkątny kształt, aby zapewnić optymalny przepływ jedzenia i maksymalną wydajność, a co za tym idzie szybsze i dokładniejsze mieszanie składników. Łatwa wymiana akcesoriów do różnych zadań za pomocą jednego przycisku. Pojedyncza trzepaczka blendera ręcznego Philips pozwala ubijać bitą śmietanę, majonez, ciasto naleśnikowe i wiele więcej. Dzięki trybowi Turbo ręcznego blendera Philips możesz blendować nawet najtwardsze składniki za pomocą jednego przycisku.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1058470
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,41 PLN |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Blender ręczny |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc | 700 W |
| Kolor | Czarny |
| W zestawie | Pojemnik, Rozdrabniacz kompaktowy, Trzepaczka |
| Liczba prędkości | 2 |
| Funkcje urządzenia | Blendowanie, Rozdrabnianie, Funkcja Turbo, Miksowanie |
| Zastosowane technologie | ProMix |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,72 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rak d.suszczak i wspólnicy spółka jawna ulica i numer: kossaka 6a 8 kod pocztowy i miasto: 83-000 pruszcz gdański pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: