Biała parzona 100% polskiego mięsa 375 g Dolina Dobra
Wystaw opinię o produkcie
Dzięki zamknięciu łańcucha produkcyjnego i dbaniu o jego każdy etap na koniec dnia uzyskujemy bardzo dobrą i powtarzalną jakość.
Twój wybór ma znaczenie!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 54280
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego), sól, przyprawy, aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 375 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-082-034 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: goodvalley sp. z o.o. ulica i numer: młyńska 43b kod pocztowy i miasto: 77-320 przechlewo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: