Bebilon 2 Pronutra-Advance Mleko następne po 6. miesiącu 800 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 299181_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
opatentowana formuła nowej generacji
nasz unikalny proces GOS/FOS, DHA/ALA (Omega-3),
*Witaminy A, C i D wspiera układ odpornościowy*
40 lat badań inspirowanych mlekiem matki
*Zawiera witaminy A, C i D dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego
Opatentowana formuła nowej generacji
Jedyna formuła z Pronutra-Advance,
która łączy naszą wyjątkową kompozycję składników z naszym zaawansowanym
procesem, aby stworzyć mleko następne Bebilon 2.
Zgodnie z przepisami prawa zawiera witaminy A, C i D oraz ALA.
*Witaminy A, C i D Ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.
DHA/ALA (Omega-3)
Kwas αlinolenowy
(ALA) ważny dla rozwoju mózgu i tkanek nerwowych.
GOS/FOS Oligosacharydy
GOS/FOS inspirowane oligosacharydami występującymi w mleku matki.
Czy wiesz, że...
układ odpornościowy intensywnie rozwija się w ciągu pierwszych 3 lat życia?
Wspieraj układ odpornościowy swojego dziecka od niemowlaka do przedszkolaka.
*Zawiera witaminy A, C i D dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego
Nasza wyjątkowa ekspertyza
Od 40 lat wraz z zespołem 400 naukowców i ekspertów prowadzimy pionierskie badania nad mlekiem matki, aby zrozumieć, w jaki sposób wspiera rozwój Twojego dziecka oraz jego układ odpornościowy. Wyniki badań nad składem mleka matki pozwoliły nam stworzyć mleko następne z opatentowaną formułą nowej generacji Bebilon 2 z Pronutra-Advance.
Formuła ta została opracowana, aby wspierać prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego Twojego dziecka*.
*Zawiera witaminy A, C i D dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 6 miesiącu |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 800 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | laktoza z mleka, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, kokosowy, wysokooleinowy słonecznikowy, słonecznikowy), odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, galaktooligosacharydy z mleka (8,4%), koncentrat serwatki z mleka, fruktooligosacharydy (0,6%), wapń, potas, olej rybi, emulgator: lecytyna sojowa, olej z Mortierella alpina, sód, magnez, witamina C, tauryna, chlorek choliny, żelazo, inozytol, cynk, nukleotydy (kwas cytydyno-5'-monofosforowy, sól sodowa kwasu urydyno-5'-monofosforowego,, kwas adenozyno-5'-monofosforowy,sól sodowa kwasu inozyno-5'-monofosforowego, sól sodowa kwasu guanozyno-5'-monofosforowego), witamina E, L-tryptofan, niacyna, kwas pantotenowy, L-karnityna, miedź, witamina A, tiamina, witamina D, witamina B6 ,ryboflawina, kwas foliowy, mangan, jod, witamina K, selen, biotyna, witamina B12 |
| Smak | |
| Waga jednostkowa brutto | 0,89 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nutricia ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Dla zachowania najwyższej jakości i właściwości produktu przed użyciem i po otwarciu przechowuj produkt w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu, w temp. poniżej 25°C. Nie przechowuj produktu w lodówce. Zawartość opakowania należy zużyć do 4 tygodni po pierwszym otwarciu. Nie zaleca się przesypywania produktu do innych pojemników. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Tabela żywienia bebilon 2 mleko następne w proszku o ile lekarz nie zaleci inaczej wiek niemowlęcia 7 miesiąc i powyżej liczba porcji na dobę 3 ilość wody (ml) na 1 porcję 210 liczba płaskich miareczek na 1 porcję 7 1 płaska miareczka to 4,9 g, co odpowiada 96 kj (23 kcal). zaleca się, aby przejście z karmienia mlekiem bebilon 1 z pronutra-advance na bebilon 2 z pronutra-advance przeprowadzać stopniowo, zmniejszając ilość proszku bebilon 1 z pronutra-advance i zwiększając ilość proszku bebilon 2 z pronutra-advance. wartości podane w tabeli należy traktować orientacyjnie. sposób otwierania usuń klips zabezpieczający, odrywając go w lewą stronę. chwyć wieczko opakowania, naciśnij kciukiem i delikatnie unieś. wygodna krawędź z boku opakowania pozwala zebrać nadmiar proszku i precyzyjnie odmierzyć porcję. zamykając, przyciśnij środek wieczka, aby usłyszeć kliknięcie. dokładne zamykanie opakowania pozwala zachować świeżość produktu. sposób przygotowania mleka: bez gotowania 1. umyj ręce. butelkę i smoczek wygotuj w wodzie przez 10 min. świeżą wodę pitną gotuj przez 5 min, po czym pozostaw do schłodzenia (do ok. 40°c). do wygotowanej butelki wlej odpowiednią ilość wody (wg tabeli żywienia). 2. używając wyłącznie załączonej, umytej i wysuszonej miarki, odmierz dokładną liczbę płaskich, nieubitych porcji proszku. dodaj odmierzoną ilość proszku do przygotowanej butelki. przestrzegaj ilości i porcji podanych w tabeli żywienia. 3. zamknij butelkę i energicznie potrząsaj pionowo przez 10 s do całkowitego rozpuszczenia proszku. 4. załóż na butelkę wygotowany smoczek. sprawdź temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni. butelkę i smoczek umyj od razu po użyciu. instrukcja karmienia dziecka mleko bebilon 2 z pronutraadvance powinno być przygotowane zawsze bezpośrednio przed spożyciem. produkt powinien być wykorzystany w ciągu 2 godzin po przygotowaniu. nigdy nie należy podawać ponownie niewykorzystanej części pokarmu. nie zaleca się podgrzewania mleka w kuchence mikrofalowej, ze względu na zagrożenie oparzeniem. odpowiednią ilość mleka bebilon 2 z pronutraadvance przygotuj zgodnie z tabelą żywienia. nigdy nie dodawaj dodatkowych miarek proszku do przygotowywanego mleka. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 285 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 68 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 8,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 23 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0,006 mg/100g |
|---|---|
| Fosfor | 43 mg/100g |
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0,37 mg/100g |
| Magnez | 4,9 mg/100g |
| Mangan | 0,008 mg/100g |
| Miedź | 0,05 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0,52 mg/100g |
| Potas | 78 mg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,12 mg/100g |
| Selen | 1,7 μg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,06 mg/100g |
| Wapń | 63 mg/100g |
| Witamina A | 61 μg/100g |
| Witamina B12 | 0,19 μg/100g |
| Witamina E | 1,2 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 1,9 μg/100g |
| Chlor | 47 mg/100g |
| Cynk | 0,55 mg/100g |
| Jod | 15 μg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 15 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,05 mg/100g |
| Witamina C | 8,7 mg/100g |
| Witamina D | 1,5 μg/100g |
| Witamina K | 6,2 μg/100g |
| Żelazo | 1,1 mg/100g |
| Sód | 22 mg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: