Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8594002311926
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Pożywne batony musli o smaku morelowym. Dzięki wygodnemu displayowi łatwo je ustawić na regale sklepowym.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
syrop skrobiowy*, płatki OWSIANE i PSZENNE* 24 %, morele suszone* 13 % (morele* 95 %, mąka ryżowa*), jabłka suszone*, PSZENICA ekstrudowana*, olej palmowy*, emulgator: lecytyna SOJOWA*. * pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN,ORZECHY
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1500/360 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 6.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.4 g |
| Węglowodany | 66.7 g |
| Cukry | 27.2 g |
| Błonnik | 7.2 g |
| Białko | 4.76 g |
| Sól | 0.015 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: