Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8594002312756
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Pożywne batony musli o smaku malinowym. Dzięki wygodnemu displayowi łatwo je ustawić na regale sklepowym.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
syrop skrobiowy*, płatki OWSIANE i PSZENNE (25%), rodzynki* (rodzynki, olej słonecznikowy), PSZENICA ekstrudowana*, jabłka*, tłuszcz roślinny (palmowy)*, malina 3%, ORZECHY LASKOWE*, emulgator: lecytyna SOJOWA*. * pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN,ORZECHY
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1570/375 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.6 g |
| Węglowodany | 66.2 g |
| Cukry | 30 g |
| Błonnik | 6.2 g |
| Białko | 5.47 g |
| Sól | 0.022 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: