Barilla Makaron bezglutenowy Fusilli 400 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 696785
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Makaron bezglutenowy Barilla to produkt dla osób chorych na celiakię oraz nietolerujących glutenu. Wyprodukowany jest według unikalnej receptury z mieszanki kukurydzy żółtej, kukurydzy białej oraz ryżu, bez dodatku skrobi. Naturalny kolor, delikatny smak i konsystencja al dente sprawiają, że z apetytem jest spożywany przez całą rodzinę. Dostępny w 3 najbardziej popularnych kształtach: Spaghetti i Penne Rigate oraz Fusilli
Parametry produktu
| Typ | Kukurydziany, Ryżowy |
|---|---|
| Rodzaj | Penne rigate |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Mąka kukurydziana biała (65%), mąka kukurydziana żółta (29,5%), mąka ryżowa (5%), woda, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych pochodzenia roślinnego |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | It-041-05 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: barilla poland sp. z o.o. ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do 1 litra wrzącej wody dodać 7g soli i 100 g makaronu, gotować przez 11 minut mieszając od czasu do czasu. po ugotowaniu makaron odcedzić i podawać. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 358 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1518 kJ |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość błonnika | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: