'Ballantine's Brasil 700ml 30% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 283650_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Połączenie cech szkockiej whisky, które konsumenci wskazują jako najważniejsze i najbardziej charakterystyczne dla marki Ballantine’s z atrybutami kojarzonymi z Brazylią.
Whisky Ballantine’s to wg. konsumentów gwarant wysokiej jakości, tradycji dojrzałości i elegancji.
Badania przeprowadzone w wielu krajach (również w Polsce) wykazały, że nazwa „Brasil” niemal automatycznie pociąga za sobą pozytywne skojarzenia takie jak: radość, optymizm, wolność i relax.
Ballantine’s Brasil to połączenie wszystkich wymienionych cech.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
|---|---|
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Samodzielnie, Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 30 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wyborowa s.a. pernod ricard ulica i numer: janikowska 23 kod pocztowy i miasto: 61-070 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 17,5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: