'Sol de Chile Reserva Cabarnet Sauvignon 0,75l X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 777044_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ograniczając plon winorośli uzyskano nadzwyczajną koncentrację owocowego aromatu i bukietu. Te wykwintne wina leżakowały najpierw w dębowych beczkach, a następnie w butelkach w celu uzyskania większej spójności.
Posiada intensywny rubinowy kolor oraz aromat suszonych owoców, kawy i czekolady. Skoncentrowane wino z eleganckimi taninami, perfekcyjnie zbalansowanym, łagodnym posmakiem dębu.
Wino to świetnie komponuje się z pikantnymi potrawami z czerwonym mięsem, wieprzowiną i wołowiną.
Nagrody:
Złote Grono - Konkurs Czytelników Świata Win 2008r.
Złoty Medal - Konkurs win " Concours Mondial " w Brukseli 2010
Srebrny Medal - Konkurs win " Concours Mondial " w Paryżu 2010
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,33 kg |
| Region pochodzenia | Bodegas y Vinedos De Aguirre S.A., Villa Alegre, Chile |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Rocznik alkoholu | 2017 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 250 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: