Bakalland Baton zbożowy mleczna krówka 25g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 590391
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bakalland Baton zbożowy mleczna krówka.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | mleczny, Wielozbożowy, Toffi |
|---|---|
| Dodatki | Z polewą |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Substancja słodząca: maltitole; składniki zbożowe 36,5 % (mąka pszenna, grys kukurydziany, płatki owsiane, mąka ryżowa, kasza kukurydziana, otręby pszenne); polewa o smaku toffi 15 % [substancja słodząca: maltitole; olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obnizonej zawartości tłuszczu, mleko w proszku odtłuszczone, emulgatory: lecytyny, polirycynooleinian poliglicerolu; aromaty, barwniki: karoteny, ekstrakt papryki]; maltodekstryna, mleko w proszku odtłuszczone 2,8 %, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; olej słonecznikowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromaty, sól, emulgator: lecytyny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 388 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1638 kJ |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość błonnika | 2 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,4 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 74 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający, zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: