Bakalland Baton zbożowy czoko krówka 25g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 592593
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bakalland Baton zbożowy czoko krówka.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | mleczny, kakaowy, Wielozbożowy |
|---|---|
| Dodatki | W czekoladzie białej |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Substancja słodząca: maltitole; składniki zbożowe 28 % (mąka kukurydziana, kasza kukurydziana, mąka pszenna, otręby pszenne, mąka ryżowa); polewa o smaku białej czekolady 15 % [substancja słodząca: maltitole; olej palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny; aromaty]; maltodekstryna, substancje utrzymujące wilgoć: glicerol, sorbitole; mleko w proszku odtłuszczone 3,1 %, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 3 %, olej palmowy, sól, aromat, emulgator: lecytyny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 388 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1640 kJ |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość błonnika | 3 g |
| Zawartość soli | 0,32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,6 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 73 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający, zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: