BONDUELLE Leczo Pieczarkowe Łagodne 800 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 710884_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Leczo pieczarkowe od Bonduelle to idealne rozwiązanie na szybki obiad. Pieczarki otoczone w pysznym warzywnym sosie. Wystarczy, że je podgrzejesz i dodasz ryż lub makaron, a pyszne danie wegetariańskie gotowe! Wedle uznania możesz dodać także ulubione mięso.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 780 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Woda, pieczarki 28%, koncentrat pomidorowy 13%, cebula, papryka czerwona 7,4%, cukier, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana ziemniaczana, pieprz, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy. |
| Pojemność | 800 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 119 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w temperaturze 4°C i spożyć w ciągu 48 godzin |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 52 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 218 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 5,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: